dr n. med. Joanna Salomon, specjalista dermatolog
Jest absolwentką Akademii Medycznej we Wrocławiu. Od 2001 asystent, a od 2008 adiunkt w Klinice Dermatologii, Wenerologii i Alergologii, gdzie nie tylko pracuje jako lekarz, ale również jako nauczyciel akademicki. Prowadzi zajęcia ze studentami polskimi oraz pełni funkcję adiunkta dydaktycznego do spraw studentów anglojęzycznych. Uczestniczy w szkoleniu lekarzy specjalizujących się. W 2005 roku obroniła doktorat na temat aspektów patogenezy atopowego zapalenia skóry, jednej z najczęstszych chorób dermatologicznych o podłożu alergicznym. Interesuje się szczególnie dermatologią estetycznai alergologią dermatologiczną.
Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego oraz European Academy of Dermatology and Venereology. Autorka wielu publikacji w literaturze polskiej i zagranicznej, między innymi z takich dziedzin, jak: atopowe zapalenie skóry, nowotwory skóry, łojotokowe zapalenie skóry, psychodermatologia, łuszczyca i wiele innych. Współautorka rozdziałów książek i podręczników. Uczestniczka wielu konferencji dermatologicznych w kraju i zagranicą. Nieustannie pogłębia wiedzę na szkoleniach i kursach specjalistycznych. Posiada certyfikaty na wszystkie wykonywane zabiegi.
ZOBACZ CERTYFIKATY

 

 

  Dominika Tyrakowska, kosmetolog
Absolwentka Wyższej Szkoły Fizjoterapii we Wrocławiu. Kosmetologia jest jej pasją od zawsze, dlatego też wybrała studia na tym kierunku. W pracy dba, aby Klient czuł się komfortowo i był w pełni poinformowany o wszelkich aspektach wykonywanych zabiegów. Umiejętność przeprowadzania zabiegów potwierdzona jest wieloma certyfikatami i doświadczeniem. Specjalizuję się przede wszystkim w zabiegach laseroterapii, w tym depilacji laserowej,  kosmetyki profesjonalnej oraz zabiegach modelowania sylwetki i niwelowania cellulitu. Chętnie doradzi w wyborze odpowiedniego dla potrzeb Klientki zabiegu, zarówno wykonywanym w gabinecie, jak i w codziennej pielęgnacji domowej.
Stale zdobywa nowe umiejętności z zakresu kosmetologii i dermatologii estetycznej.

 

 

 

Daria Latała, kosmetolog
Jest absolwentką Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Kosmetolog z wykształcenia i zamiłowania. W pracy kieruje się rozsądkiem i logicznym podejściem do problemu przy zachowaniu bezpieczeństwa i komfortu Klienta. Specjalizuje się w wykonywaniu zabiegów z zakresu laseroterapii, kosmetyki profesjonalnej twarzy, szyi i dekoltu oraz kształtowania sylwetki.
Poza pracą promuje aktywny tryb życia. Ulubione sporty to jazda na nartach i pływanie. Zawsze uśmiechnięta i przyjaźnie nastawiona do ludzi.

 

 

 

Julia Szymczyk, kosmetolog

Absolwentka Wyższej Szkoły Fizjoterapii we Wrocławiu. Studia II stopnia kontynuuje na Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu. W ramach wybranych przez siebie studiów ciągle zdobywa nową wiedzę i umiejętności z zakresu kosmetologii. Do pracy podchodzi z pasją i zaangażowaniem. Zawsze dba o dobre samopoczucie klienta i najwyższy komfort podczas przeprowadzanych zabiegów. Wykazuje się dużą empatią, informuje o kolejnych krokach podczas zabiegu.

Specjalizuje się w zabiegach modelujących sylwetkę, redukujących cellulit, depilacji laserowej, a także w zabiegach z zakresu kosmetyki profesjonalnej twarzy, szyi i dekoltu.

 

 

 

 +48 717233572
+48 781406442
poniedziałek - piątek: 10 - 19    sobota: 10 - 14
ul. Pretficza 21 Wrocław, info@laserbeauty.pl, www.laserbeauty.pl