dr hab.n.med Joanna Salomon, specjalista Dermatolog

Jest absolwentką Akademii Medycznej we Wrocławiu. W latach 2001 – 2019 pracowała w Klinice Dermatologii, Wenerologii i Alergologii, jako lekarz dermatolog, ale również jako nauczyciel akademicki. Prowadziła zajęcia z dziedziny dermatologii ze studentami polskimi i anglojęzycznymi, a także pełniła funkcję adiunkta dydaktycznego do spraw studentów anglojęzycznych.

W 2005 roku obroniła doktorat na temat aspektów patogenezy atopowego zapalenia skóry, jednej z najczęstszych chorób dermatologicznych o podłożu alergicznym. W 2019 roku otrzymała stopień doktora habilitowanego.

Interesuje się szczególnie dermatologią estetyczną, alergologią dermatologiczną, trądzikiem.
Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego oraz European Academy of Dermatology and Venereology. Autorka wielu publikacji w literaturze polskiej i zagranicznej, między innymi z takich dziedzin, jak: atopowe zapalenie skóry, nowotwory skóry, łojotokowe zapalenie skóry, psychodermatologia, łuszczyca i wiele innych. Współautorka rozdziałów książek i podręczników.

Autorka wielu wykładów dla lekarzy w trakcie specjalizacji z dermatologii i innych dziedzin medycyny. Uczestniczka wielu konferencji dermatologicznych w kraju i zagranicą. Nieustannie pogłębia wiedzę na szkoleniach i kursach specjalistycznych. Posiada certyfikaty na wszystkie wykonywane zabiegi.

 

ZOBACZ CERTYFIKATY

 

 

 

 

 

 
 
 
 
 
Dominika Tyrakowska, kosmetolog
Kosmetologia zawsze była jej pasją, dlatego wybrała studia w tym kierunku. W pracy dba o to, aby Klient czuł się komfortowo i był w pełni poinformowany o wszystkich aspektach wykonywanych zabiegów. Zdolność do prowadzenia zabiegów potwierdzają liczne certyfikaty i doświadczenie. Specjalizuję się głównie w zabiegach laserowych, w tym depilacji laserowej, profesjonalnych kosmetykach oraz zabiegach konturowania ciała oraz procedurach eliminujących cellulit. Chętnie doradza w zakresie doboru leczenia zgodnie z potrzebami Klienta, zarówno wykonywanego w gabinecie, jak i w codziennej opiece domowej.
Stale zdobywa nowe umiejętności w kosmetologii i dermatologii estetycznej.
 
     
   

 

 

 +48 717233572
+48 781406442
poniedziałek - piątek: 10 - 19    sobota: 10 - 14
ul. Pretficza 21 Wrocław, info@laserbeauty.pl, www.laserbeauty.pl