LIPO M6

25 lat temu firma LPG Systems zaprezentowała swoją pierwszą, naturalną i nieinwazyjną technologię Endermologie, której skuteczność w walce z cellulitem I tkanką tłuszczową została potwierdzona przez ponad 110 badań naukowych. Urządzenie LIPO M6 stosuje ekskluzywną technologię Enedermologie, dzięki której możliwe jest wykonywanie w 100% naturalnych zabiegów stymulacji tkanki łącznej służących urodzie i zdrowiu. Funkcje urządzenia mają za zadanie pomagać w wymodelowaniu sylwetki oraz ujędrnieniu skóry. Badania dowiodły, że jest to jedna z najskuteczniejszych metod walki z cellulitem, nadmiarem tkanki tłuszczowej i wiotkością skóry ciała.

Technologia ROLL działa w oparciu o dwie rolki umieszczone w komorze głowicy zabiegowej. W zależnoœci od funkcji jaką mają spełniać, uruchamia się odpowiednie ich działanie:
- ROLL UP dla wygładzenia cellulitu, stymulacji układu limfatycznego oraz modelowania sylwetki
- ROLL IN dla oddziaływania na na złogi tłuszczu, do stymulacji adipocytów oraz aktywacji lipolizy
- ROLL OUT dla stymulacji produkcji kolagenu i elastyny oraz tonizacji tkanki tłuszczowej

 
 

LASER ALEKSANDRYTOWY ARION FIRMY ALMA LASERS

Zabiegi w laserBeauty są wykonywane urządzeniami wykorzystującymi najnowsze technologie. Najważniejsze są dla nas bezpieczeństwo zabiegów oraz ich skuteczność. Wszystkie urządzenia spełniają normy i posiadają wymagane certyfikaty.

ALMA LASERS to firma specjalizująca się w produkcji laserów medycznych dla dermatologii estetycznej.

Arion jest laserem aleksandrytowym o długim impulsie i długości fali 755nm.

Dzięki temu jest on jednym z najnowocześniejszych i najskuteczniejszych systemów do depilacji laserowej. Najlepsze efekty zabiegów uzyskujemy u Klientów o ciemnych włosach i jasnej karnacji.

Celem energii lasera jest melanina - barwnik znajdujący się w mieszku włosowym. Światło lasera pochłaniane jest przez trzon włosa (widoczna część włosa) i przewodzone do mieszka włosowego (wewnątrz skóry), gdzie energia lasera trwale niszczy macierz włosa, więc włos nie odrasta.

 

Więcej informacji o laserze Arion znajdziesz TUTAJ.

 

PRZEWAGA LASERA ALEKSANDRYTOWEGO NAD LASEREM DIODOWYM (NP. LIGHTSHEER):

• zabiegi laserem aleksandrytowym są dużo szybsze:

• zabieg na całe plecy trwa ok. 40 minut (wiązka światła jest przesuwana po skórze z częstotliwością do 5Hz, średnica plamki wynosi do 14mm), końcówka lasera nie dotyka bezpośrednio skóry
dokładne wykonanie zabiegu na tym samym obszarze laserem diodowym zajmuje ok. 5 godzin - końcówkę lasera o powierzchni 1cm2 po każdym strzale trzeba przetrzeć, jest ona bowiem przykładana bezpośrednio do skóry i należy usunąć z niej spalone przy poprzednim strzale włosy

• zabiegi wykonywane laserem aleksandrytowym są bardziej komfortowe na niektórych częściach ciała (np. bikini), ponieważ końcówka lasera aleksandrytowego nie dotyka bezpośrednio ciała, dioda - tak.

• zabiegi laserem aleksandrytowym są dużo mniej bolesne

ELEMENTY WSPÓLNE:

• skuteczność zabiegów laserem diodowym i laserem aleksandrytowy jest taka sama, ponieważ lasery te mają bardzo zbliżoną długość fali: laser aleksandrytowy 755nm, lightSheer 800nm - podczerwień - różnica 45nm.

• celem jednego i drugiego lasera jest melanina znajdująca się z mieszku włosowym, zatem zasada działania obu tych laserów jest taka sama - energia lasera jest pochłaniana przez melaninę i mieszek włosowy jest niszczony

 

  IPL NANNOLIGHT SUB-ZERO MULTI-PIP SYSTEM AMERYKAŃSKIEJ FIRMY SYBARITIC

IPL jest nowością zaliczaną do rodziny laserów. Dzięki użyciu specjalnych wymiennych filtrów odcinających poszczególne długości fal IPL NannoLight daje świetne rezultaty w:

• usuwaniu rumienia

• fotoodmładzaniu

• usuwaniu przebarwień

• fotooczyszczaniu trądziku

• fotostymulacji łuszczycy

Zabiegi wykonywane przy pomocy urządzenia IPL są bezpieczne, bezinwazyjne, nie naruszają delikatnej struktury skóry i nie powodują uszkodzenia otaczających tkanek.

 +48 717233572
+48 781406442
poniedziałek - piątek: 10 - 19    sobota: 10 - 14
ul. Pretficza 21 Wrocław, info@laserbeauty.pl, www.laserbeauty.pl