Świat się zmienia, wymagania odnośnie nienagannego wyglądu oraz pogoń za młodym wyglądem nie są już wyłącznie domeną kobiet. Mężczyźni coraz chętniej sięgają po kosmetyki i coraz częściej korzystają z oferty salonów dermatologii estetycznej, co wcale nie ujmuje im męskości.

laserBeauty wychodzi naprzeciw tym oczekiwaniom i posiada ofertę zabiegów dedykowaną Panom.

Dla tych, którzy wstydzą się drugiego podbródka lub nie mogą pozbyć się nadmiaru tkanki tłuszczowej z innych partii ciała (brzuch, boczki) rozwiązaniem jest zabieg lipolizy iniekcyjnej. Jeżeli dodatkowo zabiegi lipolizy połączymy z zabiegami endermologii, znacznie wzmocnimy skuteczność zabiegów i ich efekty.

Dla Panów, dla których problemem jest powstawanie dużej ilości zmarszczek rozwiązaniem jest zastosowanie toksyny botulinowej lub wypełniaczy, jeśli są już widoczne wyraźne bruzdy.

Mężczyźni częściej niż kobiety mają problem z nadmierną potliwością w obszarze pach, stóp i dłoni. Tutaj efekty przyniesie zastosowanie toksyny botulinowej w tych obszarach.

Wszelkie dostępne dla kobiet zabiegi pielęgnacyjne mogą być również z powodzeniem stosowane u mężczyzn.

Rodzaj i częstotliwość zabiegów dobierana jest indywidualnie w zależności od potrzeb i oczekiwań Klientów.


LIPOLIZA INIEKCYJNA

Lipoliza iniekcyjna jest jedną z najnowocześniejszych metod bezoperacyjnego modelowania wybranych partii ciała. 

ZABIEG LIPOLIZY WYKONANY W LASERBEAUTY GWARANTUJE:

widoczne i trwałe efekty - efekt redukcji tkanki tłuszczowej widoczny jest kilka tygodni po zabiegu (po ustąpieniu obrzęku będącego normalną reakcją po zabiegu)  

bezpieczeństwo - zabieg wykonywany jest przez lekarza dermatologa z wieloletnią praktyką

Jeśli chcesz pozbyć się fałdek nagromadzonego tłuszczu z:

• podbródka

• brzucha

• ramion

• ud

• boczków,

który w wyniku diety oraz ćwiczeń fizycznych jest niemożliwy do redukcji, to lipoliza jest zabiegiem idealnym dla Ciebie!

* U osób z otyłością zabieg ten jest nieskuteczny. Zabiegi lipolizy nie nadają się do ogólnej redukcji wagi, a jedynie do miejscowego stosowania w celu uzyskania efektu estetycznego.

LIPOLIZA INIEKCYJNA - SPOSÓB DZIAŁANIA

Podczas zabiegu lipolizy zbędny tłuszcz jest rozpuszczony zastrzykiem.
Podany preparat rozpuszcza błonę komórkową komórek tłuszczowych. Następnie tłuszcze są transportowane do wątroby, gdzie następuje ich rozpad  i wydalanie z organizmu.

Preparat wstrzykiwany podczas zabiegu to fosfatydylocholina.

LIPOLIZA INIEKCYJNA - PRZEBIEG ZABIEGU

• Przeprowadzenie wywiadu lekarskiego i wyjaśnienie wszelkich wątpliwości związanych z zabiegiem.

• Oczyszczenie i dezynfekcja skóry pacjenta.

• Iniekcje preparatu w ściśle ustalonej przez lekarza dawce, bezpośrednio do tkanki tłuszczowej, która ma zostać zredukowana. Dokonuje się tego przy użyciu cienkich igieł.

EFEKTY I CZĘSTOTLIWOŚĆ WYKONYWANIA ZABIEGÓW

Ilość zabiegów lipolizy zależna jest od ilości tkanki tłuszczowej, która ma zostać usunięta oraz od oczekiwań Pacjenta.
Z reguły wykonuje się 4-10 zabiegów w 6 tygodniowych odstępach.

Efekt redukcji tkanki tłuszczowej oraz cellulitu przy pomocy lipolizy iniekcyjnej można zaobserwować w czasie 4-6 tygodni po każdym zabiegu. Na ogół jest to utrata od jednego do trzech centymetrów w obwodzie w miejscu, w którym zastosowano preparat oraz znaczne wygładzenie powierzchni skóry.

Lipolizę zawsze przeprowadza się etapami, ponieważ w czasie jednego zabiegu można podać ściśle określoną ilość preparatu.

WSPOMAGANIE DLA OSIĄGNIĘCIA LEPSZYCH EFEKTÓW

Po zabiegu lipolizy wskazane jest przeprowadzanie masaży leczonej okolicy (drenaż limfatyczny) kilka minut dziennie przez około 1-2 tygodnie.ENDERMOLOGIA

ENDERMOLOGIA (LPG LIPOMASSAGE) jest jedną z najnowocześniejszych i najbardziej poszukiwanych metod walki z cellulitem, redukcji tkanki tłuszczowej, kształtowania sylwetki oraz poprawy sprężystości i napięcia skóry. Jest jedyną nieinwazyjną i skuteczną metodą oddziałującą na lokalne odtłuszczenia oporne na dietę i gimnastykę.

SPOSÓB DZIAŁANIA

Zabiegi polegają na mechanicznym masażu przy pomocy specjalnej głowicy złożonej z dwóch ruchomych rolek wspomaganych podciśnieniem. Rolki mogą zbliżać się do siebie, obracać z regulowana prędkością w tych samych lub przeciwnych kierunkach, co umożliwia uzyskanie ściśle określonego celu, jakim jest wyszczuplanie, ujędrnianie, wymodelowanie oraz wygładzanie danej partii ciała.

ZABIEG WYKONANY W LASERBEAUTY GWARANTUJE:

szybkie, widoczne i trwałe efekty - efekt wyszczuplenia oraz redukcji cellulitu widoczny jest już po kilku zabiegach, skóra jest jędrniejsza, a systematyczność zabiegów gwarantuje utrzymanie się efektu.

• bezpieczeństwo - zabieg wykonywany jest przez przeszkolony personel z wieloletnim doświadczeniem

ENDERMOLOGIA

jest przeznaczona zarówno dla kobiet i jak i mężczyzn, jest zabiegiem polecanym w celu:

• pozbycia się cellulitu, nawet u szczupłych osób
• pozbycia się nadmiaru tkanki tłuszczowej nagromadzonej w niektórych miejscach, który jest niemożliwy jest do redukcji w wyniku diety oraz ćwiczeń fizycznych
• wymodelowania sylwetki i/lub uwydatnienia poszczególnych partii wspomagając tym samym wyrzeźbienie sylwetki
• przywrócenia jędrności i elastyczności skóry utraconej na przykład w wyniku odchudzania lub po porodzie
• zachowania dobrej kondycji skóry oraz sylwetki w okresie menopauzy
• złagodzenia obrzęków limfatycznych, tak zwanych „ciężkich nóg”

BEZPIECZEŃSTWO

Programy oraz intensywność podciśnienia są indywidualnie dobierana tak, aby zabieg nie był bolesny, ale równocześnie odpowiednio intensywny dla uzyskania pożądanego efektu.

Mimo, że endermologia jest metodą nieinwazyjną, nie jest ona pozbawiona ryzyka wystąpienia powikłań. Do najczęstszych należą:
• rozszerzone naczynia krwionośne
• rozciągnięcie i zaczerwienienie skóry
• siniaki
• bóle głowy
• zawroty u osób z nadciśnieniem

Ryzyko wystąpienia efektów niepożądanych zależy między innymi od wrażliwości skóry, głębokości jej unaczynienia oraz indywidualnych predyspozycji do powstawania siniaków, zaczerwienień i podrażnień.

PRZED ZABIEGIEM

Warto przygotować skórę do zabiegu, wykonując peeling w przeddzień lub w dniu zabiegu. Zaleca się także spożywanie dużej ilości niegazowanej wody mineralnej (około 2,5l na dobę) Bezpośrednio przed zabiegiem nie należy uprawiać aktywności fizycznej, korzystać z sauny oraz solarium.

CZAS TRWANIA ZABIEGU

Zabieg trwa około 35 minut. Do czasu zabiegu należy doliczyć czas na przeprowadzenie wywiadu, który przeprowadzany jest z Klientem każdorazowo przed wykonaniem zabiegu. W razie potrzeby czas zabiegu można odpowiednio wydłużyć.

NADWRAŻLIWOŚĆ NA BÓL

Zabieg endermologii nie powinien być bolesny, natomiast musi być wyraźnie odczuwalny.

PO ZABIEGU

Bezpośrednio po zabiegu można iść do domu. Skóra nie wymaga specjalnego traktowania, jednak aby zwiększyć efekt zabiegu korzystne jest wsmarowanie odpowiednich preparatów antycellulitowych lub ujędrniających. W czasie trwania serii zabiegów zalecane jest przestrzeganie zasad zdrowego odżywiania, gimnastyka oraz dostarczanie organizmowi ok. 2,5 l wody dziennie, w celu uzyskania pełnego efektu drenującego.

ENDERMOLOGIA - CZĘSTOTLIWOŚĆ ZABIEGÓW

Zabiegi wykonuje się w serii 10-20 zabiegów, z częstotliwością 2-3 zabiegi w tygodniu, w zależności od potrzeb skóry klienta. Ilość zabiegów uzależniona jest od stanu skóry, aktywności fizycznej i diety klienta.TOKSYNA BOTULINOWA

Zabieg TOKSYNĄ BOTULINOWĄ jest jedyną metodą redukcji zmarszczek mimicznych, która działa na ich główną przyczynę - mięśnie mimiczne.

ZABIEG TOKSYNĄ BOTULINOWĄ GWARANTUJE:

pełne bezpieczeństwo - zabiegi mogą być przeprowadzane jedynie przez przeszkolonych lekarzy, gdyż prawidłowe wykonanie wymaga odpowiedniej wiedzy i precyzji. Metoda ta jest w opinii lekarzy bezpieczna, ponieważ działanie toksyny botulinowej jest całkowicie odwracalne i obarczone bardzo niskim ryzykiem powiklań.

szybkie i widoczne efekty - efekt zabiegu pojawiają się już po kilku dniach i utrzymuje się 3-7 miesięcy.

TOKSYNA BOTULINOWA JEST SZEROKO STOSOWANA W USUWANIU M.IN.:

• zmarszczek między brwiami,

• poziomych zmarszczek czołowych,

• kurzych łapek,

• zmarszczek "palacza".

SPOSÓB DZIAŁANIA

Za pomocą zastrzyków z toksyny botulinowej połączenia między nerwami

a mięśniami zostają chemicznie zablokowane na określony czas. Botulina zatrzymuje impuls nerwowy, tak by nie dotarł on do mięśnia i nie powodował jego kurczenia.

PRZEBIEG ZABIEGU

• Zabieg trwa około 10-20 minut i nie jest bardzo bolesny.

• Dermatolog przeprowadza wywiad lekarski i wyjaśnia wszelkie wątpliwości związane z zabiegiem.

• Następnie oczyszcza i dezynfekuje skórę pacjenta.

• Wstrzykuje preparat w ściśle ustalonej dawce.

EFEKTY I CZĘSTOTLIWOŚĆ WYKONYWANIA ZABIEGÓW

Pełny efekt porażenia mięśni rozwija się stopniowo w okresie od 3 dni do 2 tygodni po zabiegu. Przy braku mimiki zmarszczki stopniowo się wygładzają.
Efekt utrzymuje się do 4-7 miesięcy, jednak jest to uzależnione od indywidualnych predyspozycji pacjenta.  

UTRWALENIE EFEKTÓW

Zabiegi najlepiej powtarzać co około pół roku. Po każdym kolejnym zabiegu efekt może utrzymywać się dłużej. KWAS HIALURONOWY

Zmarszczki pojawiają się w wyniku wielu czynników, jednak przede wszystkim są efektem starzenia się skóry.

Jedną z metod walki z powstałymi już zmarszczkami i bruzdami jest wypełnienie ich kwasem hialuronowym. Kwas ten występuje naturalnie w organiźmie. Wiąże wodę w naskórku, dzięki czemu skóra jest jędrna i napięta. Niestety wraz z upływem lat związek ten zanika.

Kwas hialuronowy stosowany w medycynie estetycznej ma postać żelu, który wstrzykuje się w załamanie skóry, wypełniając je plastycznie. Efekt jest natychmiastowy.

ZABIEG WYPEŁNIANIA ZMARSZCZEK KWASEM HIALURONOWYM GWARANTUJE:

widoczne i trwałe efekty - zmarszczki i bruzdy znikają od razu, zyskujesz gładką skórę na 9-12 miesięcy

bezpieczeństwo - zabieg przeprowadzany jest przez lekarza dermatologa w sterylnych warunkach.

Kwas hialuronowy jest całkowicie wchłanialny, nie jest pochodzenia zwierzęcego i nie wymaga testów skórnych.

SPOSÓB DZIAŁANIA KWASU HIALURONOWEGO

Zabieg polega na wprowadzeniu preparatu w postaci żelu do skóry na odpowiednią głębokość. Preparat wstrzykuje się pod widoczną bruzdę wypełniając ją.

PRZEBIEG ZABIEGU

• Przeprowadzenie wywiadu lekarskiego i wyjaśnienie wszelkich wątpliwości związanych z zabiegiem.

• Oczyszczenie i dezynfekcja skóry pacjenta.

• Wstrzyknięcie kwasu hialuronowego w ściśle ustalonej przez lekarza dawce, w miejsca, występowania zmarszczek.

• Zabieg trwa około 30 minut.

EFEKTY I CZĘSTOTLIWOŚĆ WYKONYWANIA ZABIEGÓW Z UŻYCIEM KWASU HIALURONOWEGO

Wypełnienie utrzymuje się 9-12 miesięcy. Czas ten może się wydłużyć lub skrócić w zależności od wieku, stanu i rodzaju skóry, trybu życia (częste opalanie skóry oraz palenie papierosów mogą powodować krótsze działanie preparatu).

Powtórny zabieg przy użyciu kwasu hialuronowego można wykonać po upływie 6-12 miesięcy od pierwszego zabiegu, po wcześniejszej konsultacji z lekarzem dermatologiem.LECZENIE NADPOTLIWOŚCI

Toksyna botulinowa to często stosowana i polecana metoda leczenia nadpotliwości w obszarze pach, stóp i dłoni.

ZABIEG WYKONANY W LASERBEAUTY:

jest bezpieczny - zabiegi mogą być przeprowadzane jedynie przez przeszkolonych lekarzy, gdyż prawidłowe wykonanie wymaga odpowiedniej wiedzy i precyzji. Metoda ta jest w opinii lekarzy bezpieczna, ponieważ działanie botuliny jest całkowicie odwracalne.

daje szybkie i widoczne efekty - efekty zabiegu pojawiają się już po kilku dniach i utrzymują się 4-6 miesięcy, a nawet dłużej.

LECZENIE NADPOTLIWOŚCI - SPOSÓB DZIAŁANIA

Po wstrzyknięciu do skóry niewielkiej dawki toksyny botulinowej, dochodzi do blokady działania nerwów, które zaopatrują gruczoły wydzielania zewnętrznego. To zapobiega wydzielaniu przez nie potu.

PRZEBIEG ZABIEGU

• Na około 40 minut przed zabiegiem nakładany jest krem znieczulający.

• Zabieg leczenia nadpotliwości trwa około 30 minut.

• Dermatolog przeprowadza wywiad lekarski i wyjaśnia wszelkie wątpliwości związane z zabiegiem oraz określa miejsca, które mają zostać poddane zabiegowi.

• Następnie oczyszcza i dezynfekuje skórę pacjenta.

• Wstrzykuje w określone miejsca preparat w ściśle ustalonej dawce.

EFEKTY I CZĘSTOTLIWOŚĆ WYKONYWANIA ZABIEGÓW

Efekt leczenia nadpotliwości jest widoczny po kilku, kilkunastu dniach od wykonania zabiegu i utrzymuje się najczęściej do około 6 miesięcy.

LECZENIE NADPOTLIWOŚCI - UTRWALENIE EFEKTÓW

Aby utrzymać efekt niepocenia zabiegi, w zależności od indywidualnych predyspozycji należy powtarzać co 6 -12 miesięcy.
+48 717233572
+48 781406442
poniedziałek - piątek: 10 - 19    sobota: 10 - 14
ul. Pretficza 21 Wrocław, info@laserbeauty.pl, www.laserbeauty.pl