2 DNI PRZED PRZED ZABIEGIEM

Nie należy golić miejsc, które mają zostać poddane zabiegowi, włoski należy przyciąć.

Nie należy stosować antyperspirantów.

BEZPOŚREDNIO PRZED ZABIEGIEM

Na zabieg należy przyjść w gorszym ubraniu, gdyż podczas zabiegu może ono ulec trwałemu zabrudzeniu.

Na 40 minut przed zabiegiem nakładany jest krem znieczulający.

W czasie konsultacji poprzedzającej zabieg należy porozmawiać z lekarzem o spodziewanych i możliwych efektach zabiegu, o możliwościach spełnienia oczekiwań, a także o wszystkich okolicznościach i wątpliwościach związanych z zabiegiem.

BEZPOŚREDNIO PO

Tuż po zabiegu może wystąpić miejscowe zaczerwienienie i niewielki obrzęk. Niekiedy do kilku godzin po zabiegu może utrzymywać się miejscowa bolesność.

Istnieje niewielkie ryzyko wystąpienia objawów grypopodobnych, takich jak zmęczenie, niewielki wzrost temperatury ciała i bóle mięśniowe. Dolegliwości te ustępują w ciągu kilku dni.

DO 2 TYGODNI PO

Przy leczeniu nadpotliwości pach nie obserwowano żadnych powikłań, poza mogącym pojawić się lekkim świądem w okolicy pach, mijającym bez leczenia po 1-2 tygodniach. Obserwowano niekiedy wyrównawcze pocenie innych okolic, również mijające po kilku tygodniach.

Przy leczeniu nadpotliwości dłoni w kilka dni po zabiegu obserwowano przejściowe osłabienie siły mięśniowej, polegające na niemożności odwiedzenia, zwłaszcza piątego palca, rzadziej kciuka i wykonania silnego uścisku dłoni. Objawy te jednak zupełnie nie przeszkadzały w wykonywaniu codziennych zajęć. Stan taki może okazać się jednak nie do zaakceptowania u np. pianisty.+48 717233572
+48 781406442
poniedziałek - piątek: 10 - 19    sobota: 10 - 14
ul. Pretficza 21 Wrocław, info@laserbeauty.pl, www.laserbeauty.pl