COSMELAN / DERMAMELAN


COSMELAN / DERMAMELAN to nowoczesna terapia pozwalająca usunąć przebarwienia lub/i odmłodzić skórę, dostosowana do indywidualnych potrzeb każdego pacjenta.


COSMELAN / DERMAMELAN POZWALA USUNĄĆ:


• piegi

• plamy posłoneczne

• przebarwienia hormonalne. 

KURACJA JEST: 

skuteczna - w 98% przypadków całkowicie usuwa przebarwienia, nawet te istniejące od wielu lat 

bezpieczna - zabieg wykonywany jest przez lekarza, a dalsza kuracja przeprowadzana pod jego ścisłą kontrolą. Ryzyko powikłań pozabiegowych jest bardzo małe, jest on odpowiedni dla każdego typu skóry i może być wykonywany o każdej porze roku 

kompleksowa - zabieg pozwala pozbyć się przebarwień, stymuluje odnowę kolagenu, co objawia się znacznym odmłodzeniem skóry, a także zwęża pory i przywraca równowagę skórze tłustej i mieszanej  

SPOSÓB DZIAŁANIA

Mechanizm działania polega na hamowaniu tyrozynazy, kluczowego enzymu w procesie formowania melaniny (barwnika). COSMELAN / DERMAMELAN blokuje ten enzym, a nawet odwraca przemiany metaboliczne w łańcuchu. Zawiera także składniki rozjaśniające o natychmiastowym działaniu.  


ETAPY KURACJI 

Podczas pierwszej wizyty przeprowadzany jest wywiad lekarski oraz omawiany szczegółowy przebieg leczenia.

Jeśli nie ma przeciwwskazań do przeprowadzenia zabiegu lekarz najpierw dokładnie oczyszcza skórę, a następnie nakłada maskę zawierającą preparat COSMELAN / DERMAMELAN, który stanowi podstawę terapii.

Maskę można zmyć samodzielnie w domu po 4-8 godzinach (czas zostaje indywidualnie wskazany przez lekarza wykonującego zabieg). 

Terapia powinna być kontynuowana w domu przez okres indywidualnie określony przez lekarza (1-3 miesiące). W tym czasie należy stosować dermokosmetyki COSMELAN 2 /  DERMAMELAN 2 oraz Melan Recovery dostępne w Salonie.  

EFEKTY ZABIEGÓW COSMELAN / DERMAMELAN

W zależności od fototypu:

• przy ciemnej karnacji (fototyp IV i V) przebarwienia znikają po 8 - 10 dniach.

• u osób o jasnej karnacji (fototyp I, II, III) zanik plam jest obserwowany między 8 a 21 dniem kuracji. 

PRZERWANIE KURACJI

Jeśli leczenie preparatem COSMELAN / DERMAMELAN zostanie przerwane, przebarwienia mogą pojawić się ponownie. Terapia nie eliminuje bowiem tendencji do hiperpigmentacji, jedynie ją przerywa.


przed


po 4 tygodniach


przed


po 4 tygodniach

Masz pytania? Chcesz zapisać się na zabieg? Zadzwoń: 717-233-572 lub odwiedź nas: laserBeauty Wrocław, ul. Pretficza 21.
+48 717233572
+48 781406442
poniedziałek - piątek: 10 - 19    sobota: 10 - 14
ul. Pretficza 21 Wrocław, info@laserbeauty.pl, www.laserbeauty.pl