FOTOODMŁADZANIE IPL


Od mniej więcej 25 roku życia nasza skóra zaczyna się starzeć. Zanikają proteiny podporowe skóry, zapewniające jej odpowiednie napięcie, nawilżenie, sprężystość, elastyczność i jędrność.

Promieniowanie słoneczne, opalanie w solarium, palenie, odchudzanie, nieprawidłowa pielęgnacja skóry, spadek poziomu hormonów oraz stres mają ogromny wpływ na tempo starzenia się skóry.

Skóra wiotczeje, staje się sucha, zmarszczki są coraz bardziej widoczne, a dodatkowo pojawiają się szpecące przebarwienia i popękane naczynka.

PODDAJĄC SIĘ ZABIEGOWI FOTOODMŁADZANIA ZYSKASZ:

widocznie odmłodzoną skórę - niedoskonałości zostaną usunięte, a proces starzenia zahamowany

jedwabiście gładką i jednolitą cerę - bez widocznych, krępujących przebarwień, popękanych naczynek, nierówności i zmarszczek

komfort i pewność siebie

ZABIEG FOTOODMŁADZANIA JEST:

skuteczny - podczas zabiegu skóra naświetlana jest wiązką światła. Energia IPL dociera do  włókien kolagenowych, gdzie następuje ich skrócenie i przebudowanie. Dzięki temu skóra staje się jędrniejsza i bardziej elastyczna, zmarszczki zostają wygładzone, pory zmniejszone, a przebarwienia i popękane naczynka znikają.

bezpieczny - zabiegi nie naruszają delikatnej struktury skóry i nie powodują długotrwałych uszkodzeń otaczających tkanek. Zaraz po zabiegu można powrócić do normalnego trybu życia.

PRZED

Przed pierwszym zabiegiem fotoodmładzania przeprowadzana jest konsultacja lekarska oraz wywiad wykluczający wszelkie przeciwwskazania do zabiegu.CZAS TRWANIA ZABIEGU

Długość trwania zabiegu jest różna w zależności od powierzchni poddanej zabiegowi. Zabieg na całej twarzy trwa około 20 minut, na dekolcie - 30 minut.

PO

W kilka dni po zabiegu może wystąpić lekkie zaczerwienienie skóry. Uzależnione jest to od ilości, wielkości i głębokości zmian. Są to reacje krótkotrwałe i w większości przypadków ustępują po kilku dniach, niekiedy mogą utrzymywać się do dwóch tygodni.

Bezpośrednio po zabiegu można iść do domu.

ILE ZABIEGÓW

Dla osiągnięcia pełnego efektu należy wykonać serię około 6 zabiegów w odstępach 4 tygodniowych.

FOTOODMŁADZANIE - CO WPŁYWA NA EFEKTY

Głównie - czynniki indywidualne, stan skóry oraz rodzaj i wielkość zmian.

Należy przestrzegać czasu pomiędzy zabiegami. Wydłużenie przerwy między zabiegami może osłabić efekt.

Masz pytania? Chcesz zapisać się na zabieg? Zadzwoń: 717-233-572 lub odwiedź nas: laserBeauty Wrocław, ul. Pretficza 21.
+48 717233572
+48 781406442
poniedziałek - piątek: 10 - 19    sobota: 10 - 14
ul. Pretficza 21 Wrocław, info@laserbeauty.pl, www.laserbeauty.pl