USUWANIE NACZYNEK IPL


Rozszerzone naczynka stanowią problem wielu z nas. Najczęściej pojawiają się na twarzy i nogach, rzadziej na dekolcie.

Przyczyn ich powstawania może być wiele, są to czynniki zarówno wewnętrzne (zaburzenia hormonalne, wrodzona wrażliwość skóry, zaburzenia krążenia, czynniki emocjonalne, schorzenia przewodu pokarmowego, nadciśnienie tętnicze), jak i zewnętrzne (zbyt intensywne działanie słońca, solarium, praca na świeżym powietrzu, zmiany temperatury, wiatr, mróz, palenie).

PODDAJĄC SIĘ ZABIEGOWI UZUSWANIA NACZYNEK ZYSKASZ:  

jedwabiście gładką cerę - bez widocznych naczynek i  krępujących rumieńców  

komfort i pewność siebie - nie będziesz się już czerwienić w każdej sytuacji, rumieńce nie będą spędzały Ci snu z powiek  

oszczędność czasu i pieniędzy - koniec z nieskutecznymi drogimi kremami i kosztownymi wizytami u kosmetyczki

ZABIEG USUWANIA ROZSZERZONYCH NACZYNEK JEST:  

skuteczny - podczas zabiegu skóra naświetlana jest wiązką światła koloru żółtego. Energia fal absorbowana jest przez oxyhemoglobinę znajdującą się w naczyniach, poddając ją podgrzaniu, co w następstwie prowadzi do wchłonięcia naczynka.  

bezpieczny - zabiegi wykonywane przy pomocy IPLa nie naruszają delikatnej struktury skóry i nie powodują długotrwałych uszkodzeń otaczających tkanek. Zaraz po zabiegu można powrócić do normalnego trybu życia.

PRZED

Przed pierwszym zabiegiem usuwania naczynek przeprowadzana jest konsultacja lekarska oraz wywiad wykluczający wszelkie przeciwwskazania do zabiegu.

Następnie wykonywana jest próba, która ma na celu dobranie odpowiednich parametrów IPL-a.

Jeśli nie występuje niepożądana reakcja skóry na promień IPL od razu przeprowadzany jest zabieg.  

CZAS TRWANIA ZABIEGU

Długość trwania zabiegu usuwania naczynek jest różna w zależności od powierzchni poddanej zabiegowi. Zabieg na całej twarzy trwa około 10 minut, na dekolcie - 15 minut.  

PO

Po zabiegu może niekiedy wystąpić zaczerwienienie, obrzęk, strupki, zciemnienie albo zasinienie skóry. Uzależnione jest to od ilości, wielkości i głębokości zmian naczyniowych.

Tego typu zmiany są krótkotrwałe i w większości przypadków ustępują po kilku dniach, niekiedy mogą utrzymywać się do półtora tygodnia.

Bezpośrednio po zabiegu można iść do domu.  

ILE ZABIEGÓW

Dla osiągnięcia pełnego efektu należy wykonać serię około 3 zabiegów w odstępach 3 - 4 tygodniowych.

Ilość zabiegów jest jednak  w dużej mierze uzależniona od ilości i głębokości zmian oraz od predyspozycji pacjenta. Może więc zajść potrzeba wykonania większej ilości zabiegów. 

USUWANIE NACZYNEK - CO WPŁYWA NA EFEKTY

Głównie - czynniki indywidualne oraz rodzaj i wielkość zmian naczyniowych. Należy przestrzegać czasu pomiędzy zabiegami. Wydłużenie przerwy między zabiegami może osłabić efekt.

Należy pamiętać, że przy cerze naczyniowej bez wykluczenia czynników "naczyniogennych" lub bez wprowadzenia profilaktyki leczenia kruchości naczynek problem może się odnawiać.


przed


po 4 zabiegach


przed


po 4 zabiegach


przed


po 4 zabiegach

Masz pytania? Chcesz zapisać się na zabieg? Zadzwoń: 717-233-572 lub odwiedź nas: laserBeauty Wrocław, ul. Pretficza 21.
+48 717233572
+48 781406442
poniedziałek - piątek: 10 - 19    sobota: 10 - 14
ul. Pretficza 21 Wrocław, info@laserbeauty.pl, www.laserbeauty.pl