FOTOOCZYSZCZANIE TRĄDZIKU IPL


Trądzik młodzieńczy to problem, dotyczący nie tylko nastolatków lecz również osób w dojrzałym wieku.

Istnieje bardzo wiele metod leczenia, ale ich skuteczność bywa różna.

Metody wiążące się z doustnym przyjmowaniem leków działają na trądzik, ale jednocześnie negatywnie wpływają na wątrobę. Stosowanie leków na powierzchni skóry nie zapewnia ich dostatecznej penetracji w jej głąb, a co za tym idzie skuteczność terapii jest ograniczona.

Dzięki zabiegowi fotooczyszczania trądziku za pomocą lasera IPL można skutecznie poradzić sobie problemem trądziku.

PODDAJĄC SIĘ ZABIEGOWI ZYSKASZ:  

jedwabiście gładką i zdrową cerę - bez szpecących krostek i wyprysków  

komfort i pewność siebie - nie będziesz się już krępował w żadnej sytuacji  

oszczędność czasu i pieniędzy - koniec z drogimi kremami i niekończącymi się wizytami w aptece

ZABIEG FOTOOCZYSZCZANIA TRĄDZIKU JEST:  

skuteczny - energia fal IPL zabija bakterie odpowiedzialne za powstawanie trądzikowych zmian zapalnych. Następuje degradacja gruczołów łojowych wypełnionych wydzielinami barwnikowymi bakterii acnegennych, a więc zahamowana zostaje produkcja i wydzielanie się sebum. Widocznym efektem jest złagodzenie zmian trądzikowych i znaczna poprawa stanu skóry.  

bezpieczny - zabiegi fotooczyszczania wykonywane przy pomocy IPLa nie naruszają delikatnej struktury skóry i nie powodują długotrwałych uszkodzeń otaczających tkanek. Zaraz po zabiegu można powrócić do normalnego trybu życia. 

PRZED

Przed pierwszym zabiegiem fotooczyszczania przeprowadzana jest konsultacja lekarska oraz wywiad wykluczający wszelkie przeciwwskazania do zabiegu.

Następnie wykonywana jest próba, która ma na celu dobranie odpowiednich parametrów IPL-a. Jeśli nie występuje niepożądana reakcja skóry na promień IPL od razu przeprowadzany jest zabieg.

CZAS TRWANIA ZABIEGU

Długość trwania zabiegu jest różna w zależności od powierzchni poddanej zabiegowi. Zabieg na całej twarzy trwa około 10 minut.

PO

Po zabiegu może wystąpić zaczerwienienie, obrzęk, strupki, zciemnienie albo zasinienie skóry. Uzależnione jest to od ilości, wielkości i głębokości zmian.

Tego typu zmiany są krótkotrwałe i w większości przypadków ustępują po kilku dniach, niekiedy mogą utrzymywać się do półtora tygodnia.

Bezpośrednio po zabiegu można iść do domu.  

ILE ZABIEGÓW

Ilość zabiegów fotooczyszczania trądziku jest w dużej mierze uzależniona od stanu skóry, ilości i głębokości zmian oraz od predyspozycji pacjenta. Z reguły przy zaawansowanym trądziku wykonujemy serię około 8 zabiegów przez okres miesiąca (2 zabiegi w tygodniu).  

FOTOOCZYSZCZANIE TRĄDZIKU - CO WPŁYWA NA EFEKTY

Głównie - czynniki indywidualne oraz rodzaj i wielkość zmian.

Należy przestrzegać czasu pomiędzy zabiegami. Wydłużenie przerwy między zabiegami może osłabić efekt.

Należy pamiętać, że przy cerze trądzikowej należy bezwzględnie przestrzegać zaleceń lekarza.


przed

po 5 zabiegach

Masz pytania? Chcesz zapisać się na zabieg? Zadzwoń: 717-233-572 lub odwiedź nas: laserBeauty Wrocław, ul. Pretficza 21.
+48 717233572
+48 781406442
poniedziałek - piątek: 10 - 19    sobota: 10 - 14
ul. Pretficza 21 Wrocław, info@laserbeauty.pl, www.laserbeauty.pl