STYMULATORY TKANKOWE


Lifting volumetryczny to nowy zabieg na bazie hydroksyapatytu wapnia.

Hydroksyapatyt wapnia to jeden z najbardziej oryginalnych preparatów wypełniających zmarszczki, który oprócz działania wypełniającego, służy do modelowania konturu twarzy. Zwiększa gęstość skóry, poprawia jej strukturę , jednak bez nadmiernego dodawania objętości.

Efekty po zabiegu liftingu volumetrycznego są natychmiastowe i utrzymują się zazwyczaj ponad rok, a u wielu pacjentów dłużej. Głównym składnikiem preparatu jest hydroksyapatyt wapnia o unikalnym i opatentowanym składzie, identyczny z tym, jaki występuje w ludzkich kościach i zębach. To gwarantuje pełne bezpieczeństwo zabiegu.


ZABIEG GWARANTUJE:

• widoczne i trwałe efekty - przywrócenie objętości skóry w obszarach dotkniętych jej ubytkiem, efekty utrzymują się zwykle ponad rok

• bezpieczeństwo - zabieg przeprowadzany jest przez przeszkolonego lekarza dermatologa z wieloletnim doświadczeniem

SPOSÓB DZIAŁANIA

 

Hydroksyapatyt wapnia gwarantuje podwójny efekt działania. Dzięki specjalnemu nośnikowi żelowemu możliwy jest natychmiastowy efekt wypełnienia, widoczny tuż po zabiegu. Z czasem (około 4 miesiące) żel zostaje pochłonięty przez makrofagi i znika, ale jego miejsce zajmuje nowy kolagen wyprodukowany przez fibroblasty. Produkcja nowego kolagenu odbywa się wokół mikrocząsteczek hydroksyapatytu wapnia, które tworzą w tkankach "rusztowanie" i są swoistym czynnikiem stymulującym produkcję włókien kolagenowych. Dzięki temu skóra naturalnie się odmładza, staje się grubsza i bardziej elastyczna.

 

LIFTING VOLUMETRYCZNY - PRZEBIEG ZABIEGU

• Przeprowadzenie wywiadu lekarskiego i wyjaśnienie wszelkich wątpliwości związanych z zabiegiem.

• Oczyszczenie i dezynfekcja skóry pacjenta.

• Wstrzyknięcie preparatu w ściśle ustalonej przez lekarza dawce.

• Zabieg trwa od 20 do 30 minut, w zależności od liczby obszarów skóry objętych kuracją oraz efektów, jakie Pacjent chce uzyskać.


LIFTING VOLUMETRYCZNY - EFEKTY I CZĘSTOTLIWOŚĆ WYKONYWANIA ZABIEGÓW 

 

Hydroksyapatyt wapnia może być stosowany do wypełnienia umiarkowanych i głębokich bruzd nosowo-wargowych, bródkowo-wargowych, obszarów jarzmowych oraz poprawy kształtu i konturu twarzy, w tym także nosa. Hydroksyapatyt wapnia stosuje się również do odmładzania grzbietowej powierzchni rąk, bowiem dłonie podobnie jak twarz zdradzają upływ czasu. Na ich zewnętrznej stronie coraz wyraźniej odznaczają się naczynia i kości. Utraconą objętość można odzyskać dzięki zabiegowi z hydroksyapatytem wapnia, zazwyczaj wystarczy jeden zabieg.

Bezpieczeństwo i skuteczność zostało potwierdzone licznymi badaniami klinicznymi.


przed zabiegiem - zapadnięte poliki


po zabiegu


przed zabiegiem


po zabiegu


przed zabiegiem - broda


po zabiegu


przed zabiegiem - nos


po zabiegu


przed zabiegiem - poliki/okolice kości jarzmowej


po zabiegu


przed zabiegiem - zapadnięte poliki


po zabiegu

Masz pytania? Chcesz zapisać się na zabieg? Zadzwoń: 717-233-572 lub odwiedź nas: laserBeauty Wrocław, ul. Pretficza 21.
+48 717233572
+48 781406442
poniedziałek - piątek: 10 - 19    sobota: 10 - 14
ul. Pretficza 21 Wrocław, info@laserbeauty.pl, www.laserbeauty.pl