BB GLOW


Mezo BB GLOW SKIN

Jest bestsellerem w krajach na Bliskim Wschodzie, jak również w Stanach Zjednoczonych. To zabieg dla każdego, łączący efekt lekkiego krycia i ujednolicenia skóry, tworząc transparentny kamuflaż. Jednocześnie aktywnie pielęgnując i odżywiając skórę.

 

Na czym polega Mezo BB GLOW SKIN?

 

Zabieg Mezo BB GLOW SKIN, to semipernamentna pigmentacja skóry, polegająca na mikro-igłowym wprowadzeniu pigmentu w naskórek. Dzięki powstałym mikronakłuciom serum z pigmentem dyfunduje do warstw naskórka, powodując jego trwałe barwienie. Oprócz efektu pigmentacji otrzymujemy efekt rewitalizacji skóry, odmłodzenia jej i redukcje drobnych niedoskonałości tj: rozszerzone pory, płytkie zmarszczki, teleangiektazje, rumień skórny przebarwienia, cienie pod oczami.


Pierwszy efekt BB GLOW jest widoczny bezpośrednio po zabiegu. Formuła pozwala na natychmiastową poprawę kolorytu skóry.
Zanikanie pigmentu w skórze jest stopniowe i przewidywalne. Pigment zanika wraz ze złuszczaniem się skóry. Ze względu na płytką aplikację produktu, zabieg jest całkowicie bezbolesny oraz nie niesie za sobą ryzyka powstawania  przebarwiania w skórze. Nie wymaga rekonwalescencji.  Do każdego zabiegu oprócz pigmentu  indywidualnie dopierane jest serum pielęgnacyjne. 

Trwałość zabiegu: 

Do uzyskania efektu GLOW SKIN  rekomendowane jest wykonanie 3-6 zabiegów w odstępach 7-14 dni, w celu zwiększenia krycia pigmentu. Efekt może się utrzymywać nawet do 6 miesięcy od momentu zakończenia serii. 

Masz pytania? Chcesz zapisać się na zabieg? Zadzwoń: 717-233-572 lub odwiedź nas: laserBeauty Wrocław, ul. Pretficza 21.
+48 717233572
+48 781406442
poniedziałek - piątek: 10 - 19    sobota: 10 - 14
ul. Pretficza 21 Wrocław, info@laserbeauty.pl, www.laserbeauty.pl