DR. PEN MEZOTERAPIA MIKROIGŁOWA


Dr.Pen mezoterapia mikroigłowa to urządzenie służące do automatycznego nakłuwania skóry i tworzenia mikro-kanalików, przez które dostarczane są substancje aktywne stymulujące i wspomagające regenerację, zwiększając produkcję kolagenu i elastyny. Substancje wprowadzane przez urządzenie poprawiają jędrność i gęstość skóry oraz  poziom jej  nawilżenia.  Składniki aktywne o których mowa, to witaminy, peptydy oraz koktajle z wyciągów roślinnych. Mikrokanaliki (otwory), które tworzy dr.pen  powodują wzrost szybkości procesów odnowy skóry.

 

Jak wygląda zabieg?


Po wstępnej konsultacji i doborze odpowiedniej ampułki przez kosmetologa, dedykowanej określonemu problemowi, na skórę może zostać nałożony krem znieczulający jednakże zabieg jest bezbolesny. Zabieg trwa około 15- 30 min, urządzenie przypomina długopis. Dzięki zastosowaniu cienkich igieł powstają mikrootwory, wcześniej przygotowany preparat podany jest na głębokość od 0,5 mm do 2,5 mm. Efekty zabiegu obserwujemy niemal natychmiastowo, natomiast końcowy efekt zależny jest od problemu i serii zabiegów zalecanych dla pacjenta.

 

 

Wskazania do zabiegu:

–      rewitalizacja skóry

–      rozjaśnienie skóry i redukcja przebarwień skórnych

–      redukcja blizn potrądzikowych i pozapalnych

–      wygładzenie zmarszczek i zmarszczek mimicznych

–      odmłodzenie skóry okolicy oczu

–      trądzik

–      matowa i sucha skóra

poprawa jędrności skóry, skóra zwiotczała

Masz pytania? Chcesz zapisać się na zabieg? Zadzwoń: 717-233-572 lub odwiedź nas: laserBeauty Wrocław, ul. Pretficza 21.
+48 717233572
+48 781406442
poniedziałek - piątek: 10 - 19    sobota: 10 - 14
ul. Pretficza 21 Wrocław, info@laserbeauty.pl, www.laserbeauty.pl