Często modelowanie czy powiększanie ust kojarzy się nam z karykaturalnymi ustami pokazywanymi w mediach. Są to jednak pojedyncze przypadki.

U większości osób, kiedy chcemy jedynie podkreślić swój naturalny wygląd, wystarczy niewielka ingerencja lekarza dermatologa. Czyż pełne, kształtne i smetryczne ustą nie są marzeniem większości kobiet?


POWIEKSZANIE UST


Zabieg modelowania i powiększania ust jest idealny dla osób, które pragną mieć jędrne usta o pełniejszym kształcie lub chcą zmienić ich wygląd.

Podczas zabiegu wykorzystywany jest kwas hialuronowy. Kwas ten występuje naturalnie w organizmie i sprawia, że skóra jest jędrna i napięta.

Z upływem lat związek ten jednak zanika sprawiając, że usta tracą swą dawną objętość i sprężystość.

MODELOWANIE I POWIĘKSZANIE UST WYKONANE W SALONIE LASERBEAUTY GWARANTUJE:

widoczne i trwałe efekty - kształt ust o jakim marzysz na 9-12 miesięcy

bezpieczeństwo - zabieg przeprowadzany jest przez lekarza dermatologa z wieloletnim doświadczeniem, w sterylnych warunkach.
Kwas hialuronowy jest całkowicie wchłanialny, nie jest pochodzenia zwierzęcego i nie wymaga testów skórnych.

SPOSÓB DZIAŁANIA

Zabieg modelowania ust polega na wprowadzeniu preparatu w postaci żelu do skóry czerwieni wargowej na odpowiednią głębokość i uformowaniu go w pożądany kształt. Kwas hialuronowy wypełnia usta w sposób naturalny i bezpieczny dla organizmu.

PRZEBIEG ZABIEGU MODELOWANIA I POWIĘKSZANIA UST

• Przeprowadzenie wywiadu lekarskiego i wyjaśnienie wszelkich wątpliwości związanych z zabiegiem.

• Oczyszczenie i dezynfekcja skóry pacjenta.

• Wstrzyknięcie preparatu w ściśle ustalonej przez lekarza dawce, bezpośrednio w skórę czerwieni wargowej.

• Uformowanie kształtu ust.

POWIĘKSZANIE UST - EFEKTY I CZĘSTOTLIWOŚĆ WYKONYWANIA ZABIEGÓW

Wypełnienie utrzymuje się 9-12 miesięcy, czas ten może się wydłużyć lub skrócić w zależności od wieku, stanu i rodzaju skóry, trybu życia (częste opalanie skóry oraz palenie papierosów mogą powodować krótsze działanie preparatu).

Powtórny zabieg można wykonać po upływie 6-12 miesięcy od pierwszego zabiegu, po wcześniejszej konsultacji z lekarzem dermatologiem.Masz pytania? Chcesz zapisać się na zabieg? Zadzwoń: 717-233-572 lub odwiedź nas: laserBeauty Wrocław, ul. Pretficza 21.

+48 717233572
+48 781406442
poniedziałek - piątek: 10 - 19    sobota: 10 - 14
ul. Pretficza 21 Wrocław, info@laserbeauty.pl, www.laserbeauty.pl