Pocenie się jest ważnym procesem regulowania temperatury w ciele. O ile u większości z nas przebiega ono w sposób mało widoczny, jednak zdarzają się osoby, u których pot wydzielany jest w ilościach znacznie większych, co utrudnia normalne funkcjonowanie.

Schorzenie to dotyka około 3% populacji, znacznie częściej występuje u mężczyzn niż u kobiet. Nadoptliwość jest przykrą dolegliwością powodującą stałe uczucie dyskomfortu, jednak istnieje sprawdzona metoda walki z nadpotliwością.


LECZENIE NADPOTLIWOŚCI


Toksyna botulinowa to obecnie najszerzej stosowana i polecana metoda leczenia nadpotliwości w obszarze pach, stóp i dłoni.

ZABIEG WYKONANY W LASERBEAUTY:

jest bezpieczny - zabiegi mogą być przeprowadzane jedynie przez przeszkolonych lekarzy, gdyż prawidłowe wykonanie wymaga odpowiedniej wiedzy i precyzji. Metoda ta jest w opinii lekarzy bezpieczna, ponieważ działanie botuliny jest całkowicie odwracalne, nie wywołuje żadnych skutków ubocznych ani uczuleń.

daje szybkie i widoczne efekty - efekt zabiegu pojawiają się już po kilku dniach i utrzymują się 4-6 miesięcy.

LECZENIE NADPOTLIWOŚCI - SPOSÓB DZIAŁANIA

Po wstrzyknięciu do skóry niewielkiej dawki toksyny botulinowej, dochodzi do blokady działania nerwów, które zaopatrują gruczoły wydzielania zewnętrznego. To zapobiega wydzielaniu przez nie potu.

PRZEBIEG ZABIEGU

• Na około 40 minut przed zabiegiem nakładana jest maść znieczulająca Emla.

• Zabieg leczenia nadpotliwości trwa około 60 minut i nie jest bolesny.

• Dermatolog przeprowadza wywiad lekarski i wyjaśnia wszelkie wątpliwości związane z zabiegiem oraz określa miejsca, które mają zostać poddane zabiegowi.

• Następnie oczyszcza i dezynfekuje skórę pacjenta.

• Wstrzykuje w określone miejsca preparat w ściśle ustalonej dawce.

EFEKTY I CZĘSTOTLIWOŚĆ WYKONYWANIA ZABIEGÓW

Efekt leczenia nadpotliwości jest widoczny po kilku, kilkunastu dniach od wykonania zabiegu i utrzymuje się do około 6 miesięcy.

LECZENIE NADPOTLIWOŚCI - UTRWALENIE EFEKTÓW

Aby utrzymać efekt niepocenia zabiegi, w zależności od indywidualnych predyspozycji należy powtarzać co 6 -12 miesięcy.Masz pytania? Chcesz zapisać się na zabieg? Zadzwoń: 717-233-572 lub odwiedź nas: laserBeauty Wrocław, ul. Pretficza 21.

+48 717233572
+48 781406442
poniedziałek - piątek: 10 - 19    sobota: 10 - 14
ul. Pretficza 21 Wrocław, info@laserbeauty.pl, www.laserbeauty.pl